RDV Architekci

KONSULTACJE

BEZPŁATNE KONSULTACJE

Proces inwestycyjny, nawet w przypadku małych obiektów takich jak dom jednorodzinny, potrafi być skomplikowany. Nieznajomość procedur, przepisów techniczno-budowlanych i uwarunkowań planistycznych może zniechęcać do podjęcia inicjatywy.

Nie szukasz architekta, bo boisz się, że jego usługi są drogie... nie do końca wiesz, w czym mógłby Ci pomóc.

Kiedy okaże się, że udział architekta w Twoim projekcie jest nieodzowny, masz już za sobą podjęcie kluczowych decyzji. Nie chcesz ich zmieniać, bo zainwestowałeś w nie pieniądze i czas. Twoja świadomość złożoności procesu inwestycyjnego urośnie wraz z postępami prac na budowie. Dostrzeżesz, że Twoje decyzje nie były optymalne. Przestrzeń w której będziesz żyć, w której wychowają się Twoje dzieci, będzie pochodną tych decyzji.

Nie chodzi nam o roztaczanie makabrycznych wizji, choć z naszego punktu widzenia rzeczywistość potrafi być smutna - np. gdy przychodzi do nas klient z projektem powtarzalnym "Kasia 5" i działką, na której nie da się "Kasi 5" zbudować.

Nasza wizja i cel to zapewnić Wam profesionalne i uczciwe wsparcie w zakresie architektury. Wierzymy w obopólne korzyści jakie płyną ze świadomego współtworzenia przestrzeni.

OFERTĘ KIERUJEMY DO WSZYSTKICH, BEZ WZGLĘDU NA SKALĘ I ETAP PROJEKTU

Skontaktuj się z nami!

Zobacz jakie korzyści płyną ze współpracy z architektem.

Nie prowadzimy konsultacji przez telefon ani mailowo.